تعهدنامه آموزشی و مالی                                                

والدین محترم لطفاً ضوابط آموزشی و مالي مندرج در اين برگه را با دقت مطالعه نمایید.

الف) ضوابط آموزشی:

1- کلیه ی کلاس های آموزشگاه تا پایان سال تحصیلی (اردیبهشت 1401) به صورت آنلاین برگزار می گردد.

2- کلیه ی اطلاع رسانی های آموزشگاه اعم از زمان برگزاری کلاس ها، آزمون ها و … از طریق سامانه ی آموزشی آنلاین (کارسنج) انجام می پذیرد؛ لذا والدین گرامی هر شب سامانه را بازدید نمایید.

3- جهت دریافت اطلاعات و اخبار مهم آموزشی به شبکه اجتماعی تلگرام و اینستاگرام آموزشگاه بپیوندید.

4- به هردلیل دانش آموز نتواند از کلاس آنلاین استفاده کند، آموزشگاه مسئولیتی در خصوص آموزش مجدد یا ارائه فایل ضبط شده کلاس ندارد و ضبط کلاس صرفاً توسط دانش آموز حاضر در کلاس توسط خودش میسر می باشد.

5- دانش آموزان تکالیف واگذار شده توسط معلم را در کلاس یادداشت می کنند.

6- هزینه کتب آموزشی، شهریه دوره های جمع بندی و برنامه های جانبی در قالب شهریه دریافتی نمی باشد.

7- کلیه همکاران مجموعه اعم از دبیران و کارکنان انجام هرگونه فعالیت های آموزشی را جزء وظایف خود می دانند، لذا از پذیرفتن هدیه از طرف خانواده ها و دانش آموزان تحت هر عنوانی معذور هستیم.

8- در صورت عدم تشکیل کلاس ها از سوی آموزشگاه در طی سال تحصیلی، متعاقبعا کلاس جبرانی اعلام می شود (که ممکن است روزی غیر از روز کلاس دانش آموز باشد) و کلیه دانش آموزان موظف به حضور در کلاس جبرانی می باشند. آموزشگاه در قبال دانش آموزان غائب مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت.

9- شرکت در کلاس های آموزشگاه هیچ گونه تعهد و تضمینی در جهت قبولی دانش آموزان در مراکز استعدادهای درخشان و سایر مدارس به همراه نخواهد داشت.

10- دانش آموزان ملزم به انجام تکالیف و شرکت در آزمون­های تعیین شده می باشد، در غیر این صورت آموزشگاه هیچ گونه تعهدی در زمینه پیشرفت تحصیلی آن ها نخواهد داشت.

11- آموزشگاه هیچ تعهدی در قبال ارائه خدمات آموزشی انجام شده در روز غیبت دانش آموز را به او ندارد.

12- کلیه کلاس های آموزشی در تعطیلات برگزار می شود.

13- با توجه به اینکه برگزاری آزمون­ های استعداد درخشان و نمونه دولتی توسط آموزش و پرورش تصمیم گیری و اجرا می گردد، این آموزشگاه در خصوص اجرا یا عدم اجرای آن، هیچ گونه مسئولیتی نداشته، لذا در صورت عدم برگزاری آزمون های مزبور، کلاس های این آموزشگاه، مطابق برنامه ریزی انجام شده برگزار می گردد و هدف اصلی برگزاری این آموزشگاه رشد، پیشرفت و ارتقای سطح علمی دانش آموزان می باشد.

14- با توجه به آنلاین بودن کلاس ها بیان هرگونه حرف یا پیام متنی خارج از عرف کلاس ممنوع می باشد و در صورت مشاهده مطابق ضوابط برخورد می شود.

15- کلیه برنامه ریزی ها و پیگیری های آموزشگاه در ایّام برگزاری کلاس های آنلاین به جهت حفظ کیفیت آموزش و بالا بردن سطح سواد دانش آموز می باشد. در صورت عدم همراهی و پیگیری دانش آموز یا خانواده وی کلیه خدمات و پیگیری های آموزشگاه برای دانش آموز مورد نظر حذف و دانش آموز به صورت مستمع آزاد در کلاس ها شرکت می نماید.

16- آموزشگاه نخبه­ پروران همچون گذشته تمام تلاش خود را بر رعایت احترام و تکریم خانواده های گرامی و دانش آموزان عزیز معطوف می دارد و اطمینان دارد که این تکریم بطور متقابل و نسبت به معلمان دلسوز و کادر اجرایی فداکارمان نیز انجام می پذیرد و در هر حالی احترام و عزت این عزیزان منظور نظر خواهد گرفت.

ب) ضوابط مالی:

هنگام ثبت نام شهريه بطور كامل دريافت مي شود.

با توجه به آیین نامه شماره 15/5321/15 مصوبه جلسه 339 شورای نظارت بر موسسات آموزشی غیر دولتی وزارت آموزش و پرورش نحوه استرداد شهریه دانش آموزان انصرافی به شرح ذیل اعلام می گردد:

  • دانش آموزانی که پس از ثبت نام و قبل از شروع کلاس ها انصراف دهند آموزشگاه 20 درصد شهریه دریافتی را کسر و مابقی را مسترد می نماید.
  • دانش آموزانی که پس از شروع کلاس در هر ترم منصرف شوند شهریه ثبت نام مسترد نخواهد شد.

با تشکر

آموزشگاه نحبه پروران

فهرست