چرا نخبه پروران؟

مرکز آموزشی نخبه پروران سال ۱۳۹۲ و با پشتوانه ی بیش از ۳۰ سال تجربه در حوزه آموزش دانش آموزان برتر فعالیت خود در شرق تهران آغاز کرد.
رویکرد اصلی در این مرکز، ایجاد آمادگی در دانش آموزان برای ورود به مدارس برتر بویژه مدارس تیزهوشان بوده است.
در این سالها دختران و پسران پایه های سوم تا نهم که خانواده هایشان دغدغه تحصیل فرزندان خود را در دبیرستان‌های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی دارند، جمعیت دانش آموزی ما را تشکیل داده اند.

تشکیل کلاسهای علمی با حضور برترین اساتید بنام تهران، استفاده از منابع آموزشی بروز و غنی در هرپایه تحصیلی، برگزاری آزمونهای هدفمند و مستمر بویژه آزمونهای شبیه ساز و تحلیل نتایج آن توسط مشاورین کارآزموده، پیگیری مداوم وضعیت آموزشی فراگیران و مشاوره آموزشی آنها، کلاسهای حل تمرین، تشکیل جلسات مشاوره ای و کارگاههای توجیهی ویژه والدین، برگزاری کارگاههای مشاوره ای دانش آموزی، استعدادیابی تحصیلی و شغلی برای نهمی ها و …. از اهم برنامه هایی است که در چندسال گذشته بخوبی انجام پذیرفته و توفیقات زیادی را در برداشته است.
نتیجه این اقدامات قبولی های خیره کننده و هرساله دانش آموزانمان در آزمون سمپاد بوده که بطور متوسط بیش از ۷۰ درصد از فراگیران آموزشگاه را دربرگرفته است.
علاوه بر نتایج درخشان ذکرشده ، علاقه مندی دانش آموزان به آموزشگاه و ارتباط صمیمی با آنها، تحقق شعارهای اعلام شده از اهداف اصلی مجموعه بوده که بخواست خدا انجام و خوشبختانه رضایت خانواده ها را در سالیان گذشته در پی داشته است که این سرمایه معنوی از افتخارات ارزشمند ماست که بدان مباهات میکنیم .

مشاوره رایگان بگیرید!