آزمون های آزمایشی

انواع ارزشیابی در نخبه پروران:

الف) ارزشیابی کلاسی؛ این ارزشیابی ها به صورت تکدرس و بدون نمره منفی در کلاس درس برگزار و هدف از آن اندازه گیری میزان آموخته های دانش آموز در آن درس طی دو هفته آموزشی است.

ب) ارزشیابی دوره ای؛ ارزشیابی دوره ای به صورت ماهانه و با ارائه ی برنامه ی بودجه بندی به صورت جامع تمام دروس برگزار می شود. ارزشیابی دوره ای برای پایه های ششم و نهم همراه با نمره منفی و زمان بندی دقیق است.

آزمون های مرحله ای پایه ششم طی 10 مرحله ، روزهای جمعه طبق زمان بندی برگزار می شود. این آزمون ها شامل دو بخش هوش تحصیلی و هوش و استعداد می باشد. دو مرحله پایانی ، شبیه ساز و کاملاً مطابق با بودجه بندی اعلام شده توسط سازمان سمپاد برای آزمون سال 1401 می باشد. برنامه این آزمون ها را می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید.

بودجه بندی آزمون

 

ج) برگزارکننده آزمون کانگورو؛ در المپیاد ریاضی کانگورو مسائل ریاضی به صورت چندگزینه‌ای برای دانش‌آموزان تمام مقاطع تحصیلی طرح می‌شود. سوالات این مسابقه متنوع هستند و حل آن علاوه بر پشتکار و خلاقیت، به تخیل، ایده‌پردازی، تسلط بر مهارت‌های محاسباتی اولیه و تفکر منطقی نیاز دارد. این آزمون از 20 تا 25 فروردین به صورت آنلاین برگزار می شود و شامل 24 تا 30 سؤال 3، 4 یا 5 امتیازی می باشد.

اطلاع رسانی و ثبت نام این آزمون توسط آموزشگاه نخبه پروران نیز انجام می شود. شایان ذکر است که ثبت نام این آزمون تا 30 بهمن ادامه خواهد داشت.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست